Aby skontaktować się z administratorem strony Crib.pl pisz na adres: 24sell@gmail.com. Na tej stronie prowadzimy bloga z nowościami w portalu Crib.pl oraz informacjami na temat nowych projektów, ogłoszeń o pracę etc.
lektury
 

LEKTURY w Crib.pl
Serwis poświęcony jest streszczeniom i opracowaniom lektur szkolnych. Pozwala również na dodawanie wypracowań i zadań szkolnych przez uczniów. Jest bardzo ciekawą bazą materiałów wspomagających naukę z języka polskiego.

lektury
 
ANGIELSKI w Crib.pl
Serwis poświęcony jest nauce języka angielskiego, znajdziesz w nim opracowane zagadnienia gramatyki języka angielskiego, zestawy słównictwa do nauki języka i wiele przydatynych kursów. Oferujemy również dostęp do różnych materiałów wspomagających naukę typu: teksty piosenek z tłumaczeniami, artykuły z słowniczkami i artykuły z tłumaczeniami. Udostępniamy również możliwość tworzenia pomocy do nauki angielskiego przez użytkownika, np. własnego odpytywacza słówek.
język niemiecki gramatyka
 
NIEMIECKI w Crib.pl
Serwis poświęcony jest nauce języka niemieckiego, znajdziesz w nim opracowane zagadnienia gramatyki języka niemieckiego, zestawy słównictwa do nauki języka i wiele przydatynych kursów. Oferujemy również dostęp do różnych materiałów wspomagających naukę typu: teksty piosenek z tłumaczeniami, artykuły z słowniczkami i artykuły z tłumaczeniami. Udostępniamy również możliwość tworzenia pomocy do nauki niemieckiego przez użytkownika, np. własnego odpytywacza słówek.
lektury
 
HISZPANSKI w Crib.pl
Serwis poświęcony jest nauce języka hiszpańskiego, znajdziesz w nim opracowane zagadnienia gramatyki języka hiszpańskiego, zestawy słownictwa do nauki języka i wiele innych przydatnych kursów. Oferujemy również dostęp do różnych materiałów wspomagających naukę języka typu: teksty piosenek, artykuły ze słowniczkiem lub artykuły z tłumaczeniem. Użytkownicy mogą dodawać swoje wizytówki, ogłoszenia o konwersacje, nauczyciele języka hiszpańskiego natomiast ogłoszenia o korepetycje. Każdy może utworzyć sobie własny odpytywacz słówek.
język francuski gramatyka
 
FRANCUSKI w Crib.pl
Serwis poświęcony jest nauce języka francuskiego, znajdziesz w nim opracowane zagadnienia gramatyki języka francuskiego, zestawy słownictwa do nauki języka i wiele innych przydatnych kursów. Oferujemy również dostęp do różnych materiałów wspomagających naukę języka typu: teksty piosenek, artykuły ze słowniczkiem lub artykuły z tłumaczeniem. Użytkownicy mogą dodawać swoje wizytówki, ogłoszenia o konwersacje, nauczyciele języka francuskiego natomiast ogłoszenia o korepetycje. Każdy może utworzyć sobie własny odpytywacz słówek.
język rosyjski gramatyka translator
 
ROSYJSKI w Crib.pl
Serwis poświęcony jest nauce języka rosyjskiego, znajdziesz w nim opracowane zagadnienia gramatyki języka rosyjskiego, zestawy słownictwa do nauki języka i wiele innych przydatnych kursów. Oferujemy również dostęp do różnych materiałów wspomagających naukę języka typu: teksty piosenek, artykuły ze słowniczkiem lub artykuły z tłumaczeniem. Użytkownicy mogą dodawać swoje wizytówki, ogłoszenia o konwersacje, nauczyciele języka rosyjskiego natomiast ogłoszenia o korepetycje. Każdy może utworzyć sobie własny odpytywacz słówek.
lektury
 

PORTUGALSKI w Crib.pl
Serwis poświęcony jest nauce języka portugalskiego. Strona znajduje się w fazie rozwojowej - zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy przy tworzeniu strony.

lektury
 
GITARA w Crib.pl
Serwis na poziomie rozwojowym, tworzony przez jednego z moich kolegów członka zespołów "Save our souls".
lektury
 
Lineage 2 w Crib.pl
Serwis poświęcony grze Lineage 2. Szczególną zaletą serwisu jest dostępność opisów questów w jezyku polskim. Przy stronie funkcjonuje potęrzne forum L2Forum.
lektury
 
TORRENT w Crib.pl
Strona poświęcona jest sieci p2p - BitTorrent. Znajdują się na niej informacje dotyczące sieci BitTorrent jak również nowości ze świata sieci P2P.
 
BANKI w Crib.pl
Portal poświęcony informacją finansowym z polski. Posiada opis produktów finansowych oferowanych przez człowe polskie banki jak również dostarcza newsów i informacji o aktualnej sytuacji na rynku polskich banków.
 
KOLEJ w Crib.pl
Strona poświęcona jest dostarczaniu informacji o aktualnych wydarzeniach z rynku kolejowego w Polsce i na świecie.
 
PROGRAMOWANIE w Crib.pl
Strona na której możesz zlecić napisanie programu w wielu popularnych językach programowania: C/C++/Java/PHP/SQL/Pascal i wiele innych!.

Miło mi poinformować wszystkich o uruchomieniu nowej witryny tematycznej związanej z językiem niemieckiem. Nowa strona to translator polsko-niemiecki/niemiecko-polski, kursy gramatyki niemieckiego, dział korepetycji z języka niemieckiego, odpytywacz słówek z możliwością szybkiego tworzenia nowych zestawów ze słownika. Strona miejmy nadzieję będzie się dynamicznie rozwijać a wraz z rozwojem strony pójdą kolejne działania w celu uatrakcyjnienia jej contentu jak i contentu innych portali.

Niemieckie Translator, Gramatyka, Słownictwo

Logowanie

Oferty Pracy

Aktualne oferty pracy:

  • Student/studentka filologii francuskiej
    Do pracy zdalnej przy pisaniu artykułów z gramatyki języka francuskiego.
  • Student/studentka filologii niemieckiej
    Do pracy zdalnej przy pisaniu artykułów z gramatyki języka niemieckiego.
  • Student/studentka filologii polskiej
    Do pracy zdalnej przy pisaniu opracowań i streszczeń lektur szkolnych.

Więcej szczegółów na mailu:
24sell@gmail.com